Polecamy apartamenty pod wynajem w Świnoujściu

ApartNet Wynajem Apartamentów i Mieszkań Wakacyjnych w Świnoujściu

Jesteśmy firmą pośredniczącą w wynajmie apartamentów i mieszkań wakacyjnych z siedzibą w Świnoujściu. W naszej ofercie posiadamy komfortowo urządzone w pełni wyposażone
apartamenty oraz mieszkania wakacyjne położone przy morzu oraz w dzielnicy nadmorskiej w Świnoujściu.

W ofercie znajdują się również rewelacyjne apartamenty zlokalizowane na wydmach przy samej plaży z przepięknym widokiem na morze, jak i przy promenadzie w bezpośredniej bliskości morza. Posiadamy również apartamenty w centrum miasta na zadbanych nowoczesnych osiedlach.

Pragniemy aby nasi Goście odnaleźli tu dla siebie miejsce do relaksu i odpoczynku po trudach dnia codziennego i jednocześnie spędzili tu najpiękniejsze wakacyjne chwile.

Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc radą i pomocą. Naszym celem jest pełna satysfakcja przyjeżdżających do nas gości oraz właścicieli, którzy powierzyli nam swoje apartamenty i mieszkania wakacyjne Właścicielom proponujemy profesjonalną całoroczną organizację wynajmu apartamentów i mieszkań wakacyjnych oraz zapewniamy indywidualną ofertę współpracy, przygotowanie umów pod konkretnego klienta, zarówno dla osób prywatnych jak i firm.

Wszystkie osoby i firmy zainteresowane wynajmem prosimy o kontakt z naszym biurem. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Informacje kontaktowe znajdziecie Państwo w górnym pasku menu po prawej stronie w zakładce „Kontakt”. Apartamenty i mieszkania wakacyjne udostępniamy cały rok.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i wypoczynku w oferowanych apartamentach.
Wypoczynek w Świnoujściu zapewni ApartNet

Logowanie

polnet.pl @2021