Apartament Promenada - ID71

Apartamenty Świnoujście -  Apartnet | Wynajem apartamentówApartamenty Świnoujście -  Apartnet | Wynajem apartamentówApartamenty Świnoujście -  Apartnet | Wynajem apartamentówApartamenty Świnoujście -  Apartnet | Wynajem apartamentówApartamenty Świnoujście -  Apartnet | Wynajem apartamentów

ID - 71 | Apartament Promenada - ID71


Mieszkania wakacyjne w Świnoujściu, na wyspie Uznam, położone przy promenadzie i oddalone tylko 50 m od długiej, szerokiej piaszczystej plaży. Do centrum jest około 2 km. Przytulne i nowoczesne mieszkania na wczasy, posiadające pokój dzienny z telewizją kablową, w pełni wyposażony aneks kuchenny z kuchenką elektryczną, piekarnikiem, lodówką, zmywarką do naczyń. W budynku jest winda. Ze Świnoujścia do Berlina dojadą Państwo samochodem w około 3 godziny. Minimalny czas wynajmu: 4 dni. Dodatkowo do ceny wynajmu apartamentu/mieszkania wakacyjnego doliczane są dodatkowo koszty sprzątania końcowego 230,00 PLN.

Powrót Rezerwuj Sprawdź

Ilość osób:

4

Liczba pokoi:

2

powierzchnia:

36

Piętro:

2

2-pokojowy komfortowy apartament dla maksimum 4 osób o pow. 36 m². Pokój dzienny z rozkładaną sofą (szerokość ok. 130 cm) z dwoma miejscami do spania oraz z pełni wyposażonym aneksem kuchennym (płyta ceramiczna z piekarnikiem, zmywarka do naczyń, lodówka) i kącikiem jadalnym ze stołem dla 4 osób. Sypialnia wyposażona w duże łóżko dwuosobowe, szafki nocne, komodę z szufladami, szafkę RTV z telewizorem LCD (TV kablowa), szafa na ubrania. Układ mieszkania częściowo otwarty z przesuwanymi drzwiami oddzielającym pokój dzienny od sypialni. Apartament posiada router WiFi. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, umywalkę, WC i pralkę. Balkon z meblami ogrodowymi.


Wyposażenie:

Pokó jdzienny/Aneks kuchenny Pokój dzienny z rozkładaną sofą (szerokość ok. 130 cm) z dwoma miejscami do spania oraz z pełni wyposażonym aneksem kuchennym (płyta ceramiczna z piekarnikiem, zmywarka do naczyń, lodówka) i kącikiem jadalnym ze stołem dla 4 osób. Apartament posiada router WiFi. Balkon z meblami ogrodowymi.
Sypialnia Sypialnia wyposażona w duże łóżko dwuosobowe, szafki nocne, komodę z szufladami, szafkę RTV z telewizorem LCD, szafa na ubrania.
Łazienka Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, umywalkę, WC i pralkę.

Informacje dodatkowe

Obsługa w językach Deutsch, Englisch, Polnisch
Atrakcje w najbliższej okolicy Pływania, indywidualne zabiegi lecznicze i masaże, sauna, siłownia, solarium, tenis, przejażdżki dorożką, galerie, wędkowanie, sporty wodne. Latarnia morska (najwyższa w Europie), Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Świnoujściu, historyczne umocnienia, okoliczne miejscowości z piękną przyrodą (Friedrichsthal, wyspa Karsibór, góra Chełm (Golm), Kamminke, Korswandt, Lubin,Wapnica i in.), wyspa Uznam z cesarskimi kąpieliskami Heringsdorf, Ahlbeck i Bansin.
Podstawowe odległości Miejska przeprawa promowa BIELIK Centrum-Warszów ok. 1km, przeprawa promowa KARSIBÓR-OGNICA (duże promy) 7,5km, Ahlbeck 6km, Bansin 10km, Heringsdorf 10km, Heringsdorf-Lotnisko 12km, Międzyzdroje 17km, Penemünde 47km, Anklam 50km, Greifswald 75km, Goleniów-Lotnisko 75km, Pasewalk 99km, Szczecin 106km, Stralsund ok. 120km, Rostock 180km, Berlin 225km, Hamburg 345km. Świnoujście posiada dwie przeprawy promowe zabezpieczające potrzeby komunikacyjne mieszkańców i osób przyjezdnych. Korzystanie z obu miejskich przepraw promowych jest bezpłatne. Przeprawa promowa BIELIK Centrum-Warszów dostępna jest dla osób przyjezdny zmotoryzowanych tylko w weekendy. W dni robocze osoby przyjezdne podróżujące samochodem mogą korzystać tylko z przeprawy promowej KARSIBÓR-OGNICA (duże promy) oddalonej o 7,5km od centrum Świnoujścia.

Film:Powrót Rezerwuj Sprawdź
Adres:

Uzdrowiskowa 16
Apartamenty - PROMENADA, Polska

PODOBNE


© Apartnet - Wynajem apartamentów i mieszkań w Świnoujściu | Wykonanie: AISEOWEB.COM ©2024

Logowanie | Polityka prywatności | Regulamin | Kontakt